درباره ما

هنر ایرانی یکی از غنی ترین میراث هنری در تاریخ جهان بشریت است. بعد از گذشت یک دهه از رواج خرید اینترنتی در ایران زمان آن رسیده که صنایع دستی نیز سهم بزرگی از این بازار را به دست آورد.

به همین منظور تجربه های چندین ساله ی تیم خود را جمع آوری کردیم در جهت ارائه ی کارهای هنرمندان و ایجاد گالری مجازی که فارغ از تمامی محدودیت ها بتوانید در نهنج امکان دسترسی آسان به دست آفریده های هنری و خلاقانه را داشته باشید و از هدایا و تخفیف های بسیار بهره مند گردید.

فعالیت ما در نهنج خرید و فروش اینترنتی بهترین و زیباترین صنایع دستی و دست سازه ها در نقاط کشور و جهان می باشد.ما ضمن ایجاد تسهیلات در جهت نمایش و فروش دست ساخته ها به هدف اصلی خود که دیده شدن کالاهای ارزشمند تولید دست هنرمندان عزیز کشور می باشد،پایبند هستیم.

در نهنج می توانید در محیطی امن وسالم به تنوع وسیعی از کالاهای متفاوت برای مناسبت های مختلف و همچنین  طیف کاملی از محصولات مورد نظرتان برای چیدمان خانه ای متفاوت و زیبا که رنگ و بوی عناصر سنتی ایرانی را دارد، دسترسی پیدا  کنید.شما به راحتی می توانید ازمیان انبوهی از سبک های متنوع به سبک هنری مورد علاقه ی خود واقف گردید.

ما و شما در کنار یکدیگر می توانیم به بعد هنردوست روح خود جلا بخشیم و هم زمان با این کار به کارگاه های صنایع دستی در مناطق مختلف کشورمان رونق بخشیم.

فروشگاه آنلاین نهنج در صدد گسترش فعالیت خود در بازار جهانی و معرفی صنایع دستی ایرانی به سراسر دنیاست.

ما با هدف حمایت از هنر و هنرمندان با آموزشهای کاربردی همراه با ارائه ی مطالب و اخبار مفید در باب هنر و صنایع دستی سعی در خدمت گزاری هرچه بهتر برای شما همراهان عزیز داریم.

از پیوستن همه ی شما هنرمندان و هنردوستان عزیز به جمع دوستانه ی نهنج بسیار خرسندیم.

nahanj.com